HAKKIMIZDA

Tuncer koltuk,İstanbul bölgesine çalışan Koltuk Döşemeci Firma ya da Koltuk Döşeme Atölyesi arayanlar? Doğru adrestesiniz. Koltuk-Mobilya Döşemeciliği sektöründe yaşanılan 18 yıl, tasarlanan yüzlerce yeni ve özgün model, arkamızda bıraktığımız(aslında bugüne onlarla geldik, asla arkamızda bırakmadık) binlerce memnun müşterimiz ile, çalışma alanımıza artık tüm İstanbul Bölgesini katıyoruz!..www.Tuncerkoltuk.com Eski mobilyalarınıza Tamirat-Tadilat mı gerekiyor? Eski mobilyalarınızı yepyeni, bambaşka ürünlere mi dönüştürmek istiyorsunuz? Başka hiçbir yerde olmayan, dünyada eşi benzeri bulunmayan mobilyalara mı sahip olmak istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin! İster Sosyal Medya'dan, ister WhatsApp'tan bize ulaşın; ürünlerinizin fotoğrafını gönderin,Tuncerkoltuk05388358206, neler yapabileceğimizi öğrenin... Burada,Tuncer Koltuk Döşeme Atölyesi olarak, tecrübeli elemanlarımızla İstanbul Bölgesi'nin her noktasında her türlü koltuk çeşidini en iyi şekilde ve tam vaktinde yerine getirmek için çalışmalar sürdüren, uygun maliyetli işçilik fiyatları sunmakla beraber,TuncerKoltuk müşterilerinin gönül rahatlığını ön planda tutan, kaliteli işçilik çıkarmayı ve dürüst ticaret anlayışını prensip edinmiş bir firma olarak; sizlerden aldığımız geri dönüşler & destek doğrultusunda İstanbul Koltuk Döşeme ve Kumaşçı firmaları arasında en iyisi olduğumuzu iddia etmekteyiz. Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme,Koltuk, Tamiri,Tuncerkoltuk, ustalarımız sahip oldukları bilgi & birikimi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.TuncerKoltuk, Kurulduğu günden itibaren gerek koltuk döşeme, gerek tamirat, gerek yüz değiştirme, gerekse de koltuğunuzu komple yeni modele dönüştürme desteği hususunda dilerseniz komple malzemeli hizmetle birlikte veya sadece kumaş yenileme işlemi, dilerseniz de sadece kumaş satma işlemi yapan uzman kadroya sahip olan firmamızın birçok avantajlarından sizler de yararlanabilir, bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  olarak meslek hayatımızın 18 yıllık tercübemizi birleştirip, kendi yerimizi Tuncer Koltuk  Atölyesi.adında devam ettirmeye karar kıldık.
18 sene içerisinde 4 yıllık çıraklık dönemi, 4 yılda kalfalık dönemi, 10 yıl ise; ustalık dönemi olarak icraa ettik. 18 yıllık dönemde müşterilerimizin bize olan güveni ve memnuniyetleriyle buralara geldik.www.tuncerkoltuk.com

Şuan ki amacımız müşterilerimize koltuk tasarımı,Koltukyuzleme,KoltukTamiri,Koltukuzmanı,Koltukyenileme chester koltuk, chester köşe koltuk Yenikoltuk Model calısması,Resim calısması,Koltuktakımı, koltuk yenileme, koltuk yüz değişimi, klasik koltuk, avangart koltuk, modern koltuk, mobilya cila işleri, Özellıkle TV KOLTUK YENİLEME,yemek odası, masa sandalye, cilalı koltuk takımları gibi alanlarda hizmet sunmaktır.tV KOLTUK KAPLAMA, Çalışmakta olduğumuz tasarımlarla ilgili hep ileri, daima ileri adım atmak istedik.

Bu amaç ve yaptığımız sanat bizi bu noktaya ulaştırdı.WHATSAAPP HATTINDAN RESİM CALISMASI FIYAT BİLDIRILIİR.05388358206

Bundan sonra da durmadan emin adımlarla bu yolda siz değerli müşterilerimizle yürümeye devam etmek istiyoruz.