HAKKIMIZDA

 Tuncer Koltuk olarak sundugumuz hizmet alanları:  Tv Koltuk Deri Ve Kumaş Kaplama, berjer Kaplama, Deriberjer boyacım, Derikoltuk boyacım, Deri Koltuk Bakımı, Deri Koltuk Degişimi, Kumas Renk Degisimi, Tekli Döşeme, Berjer Modelleri, Kanepe Modelleri, Sedir minder Dikimi, Koltuk şilte degisimi, Koltuk şilte Degisimi, Koltuk kaplama, İsdediginiz Koltuğu Birlikte Tasarlama İmkanı Sunuyoruz, İmalatcı Olmamızın Faydasıları, Evlerinizin Ve İşyerinizi İçin,Özel Ölçü koltuk imalatlerı Ve Köşe Koltuk Takımları ZIVANALI İSKELET Modeli le sizlere kaliteli ve sağlam bir şekilde İmal ediyoruz. 

Koltuklarınız eskidiyi zaman veya Kumaşları Deforme Oldugunda Üzülmenize gerek yok, cünkü Tuncer Koltuk Eski Koltuklarınızı Yenilemek İcin Buradayız. Koltuklarınızı yenileyerek ilk günkü canlılığına kavuşturuyoruz. Yüzlerce Kumaş seçeneği arasında beğendiğiniz bir kumaşı koltuklarınıza döşemekte ve servisimizle evinize veya işyerinize teslim etmekteyiz. Koltuklarınızın Kırık tamiri, koltuk çökme tamir, koltuk oturumunda çökme tamiri, Minder Kılıf Tamiri, Koltuk Kol Kılırma Tamiri gibi Koltuklarınızın bütün kaplama veya deforme işlemlerini tamirde bulunuyor.

Tv koltuk kumas degisimi, Model Çalısması, Mobilya Cilalama, Yemek odası boyacım, Masa boyama, Masa cilacım, Sehpa Boyama, Vitrin Boyacım, Cila Renk Degisimi, Mobilya Cilacım, Klasik masa cilalama, Masa Cila renk degisimi, Koltuk tamiri, Koltuk Kaplatma, Koltuk döseme, Koltuk Uzmanı, Tv Koltuk Uzmanı, Kumas Kaplama, Deri Renk Degişimi, Otel Hastene Koltuk Kaplama, Kanepe Yüz Degisimi, Bar Sandelye Tamiri, Sedir Minder kılıf Degişimi, Koltuk Sünger degisimi, Tv Koltuk Kumas Degişimi, Tv Koltuk Deri degisimi, Hakiki Deri Koltuk Boyacım, Deri koltuk boyacim, Kumas renk degisimi, Mobilya cila renk degisimi,Tuncer Koltuk olarak malatçı firma olarak size özel köşe koltuklar koltuk takımları modern klasik Chester koltuklar üretmekteyiz. Modoko  da Koltuk Döşeme Atölyesi olarak birbirinden şık modeller beğeninize sunulmuştur. Gelin işçiliğimizi ve kalitemizi yakından keşfedin. Çizimlerinizden ve resimlerinizden birebire yakın ) üretim yapılmaktadır. Gelin beğenin size özel üretim seçenekleriyle zevkinize göre yapalım 

Müşterilerimize özel çalışmaktayız.
Modern Koltuk Takımları, Koltuk tamiri, Kumas renk degisimi,deri renk degisimi,sedir Minder Kılıf Degisimi, Koltuk model calısması,yemek odası boyama,yemek odası cila renk degisimi, Masa cila renk degisimi, Vitrin cila renk degisimi, Gümüşlük Cila Renk Degişimi, Altın Varak işleri, Gümüs varak işleri,cila renk degisimi, Tv koltuk kaplama, Hakiki Deri koltuk  boyama, Derikoltuk boyama, Deri renk degisimi, Kumas Renk Degisimi, Minder sünger degisimi uygulanır.

Sektörde yılların birikimi ile Terübeli, Profesyonel ustalarımız ile size Özel Koltuk, Kanepe, Köşe Takımları, Sandalye Ve Yatak başlıkları imalat ediyoruz. Firamımız aynı zaman eskimiş olan koltuk döşeme, Koltuk yüz değişimi, Koltuk Kılıf tamiri, Mobilya Tamiri de yapmaktadır. Güler yüzlü hizmetimiz ile bir çay içmeye sizleri de firmamıza bekliyoruz…

Kaliteli ve hızlı bir hizmet sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Firmamızın yapmış olduğu döşeme, koltuktamir, özel siparişlerinizin www.tuncerkoltuk.com    hepsi  altındadir. Zaman zaman bu tarzın kullanıcıları o dönemin zengin aileleri olurdu. Klasik mobilya ayrıca tasarımcısının adı ile üretilip satışa sunulduğu zamanları da yaşamıştı. Klasik mobilyalar tasarım ve üretim aşamasında birbirlerinden etkilenmiş gibi görünseler de her bir klasik mobilyanın kendine has stil ve tarza sahip olduğunu ilk görüşte anlarsınız.

Klasik mobilyanın yoğun olarak kullanıldığı o geçmişe ait dönemlerde, ana hammaddesi olan ağaç çok fazla idi, bu yüzden klasik tarz mobilya oldukça revaçta idi. Genellikle klasik mobilya tarzında yapılan üretimlerde meşe, maun, abanoz, ceviz, kayın ve ıhlamur ağaçları kullanılırdı.

Klasik mobilya tarzı el işçiliği gerektiren meşakkatli üretimi olmasından dolayı her dönemde az üretilmiştir. Klasik mobilya tarzı günümüzde bile üretiminde her şeyinin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, zarafetin ve şıklığın bir arada yakalandığı bir tarzdır.  antıka koltuk tamiri ,koltukyuzdegisimi ,Sehpa, konsol, ayna ve aksesuarları klasik mobilyanın ayrılmaz parçalarındandır. Klasik mobilya ev ve iş yerlerine görünümleri ile sıcak bir hava katarken oymaları, süslemeleri ve özel oluşları vazgeçilmez bir tarz olmasına sebep olmuştur. Klasik mobilyada ki el işçiliği genellikle geometri ve tabiat resimleri örnek alınarak uygulama yapılmıştır. Döşeme seçimlerinde, genellikle doğallık örnek alınır, ayrıca gösteriş ve ihtişam bu tarzda vazgeçilmezdir. tuncerkoltuk olarak  Klasik mobilyanın renk ve cila seçimi ciddi bir özen ve titizlik ister ki, güzelliğini ve özelliklerini ön plana çıkabilsin. Klasik mobilyaların kenar oymaları Anadolu kültüründen, badem oymaları Selçuklu kökenlerinden ve karmaşık yoğun oymalar ise Hint kültüründen geldiği bilinmektedir. İşte klasik mobilya bu kültürlerin bir arada harmanlanmasından ortaya çıkmış, benzersiz zarafet ve aristokrasi ile önemini ve özelliğini daima korumuş ve koruyacaktır. ayrıca waatsaap üzerinden resim atarak mobilyanızın ve her tarz koltuklarınızın resim üzerinden fiyat bilgisi verilmektedir.